05.12

Нові функції додатка Uber: що ще?

Трохи про зручність

Додати зупинки. Якщо треба заїхати в кілька місць, якщо ви їдете на роботу і треба підхопити колегу, якщо кілька людей, яким шляхом, викликають одну машину на всіх … Треба додати кілька зупинок. Адже вводити нову адресу в додатку Uber і перезаказивать машину, коли ви вже в ній сидите, досить незручно 🙂 Тому ми розширили можливості програми: тепер можна вказати не одне, а кілька місць призначення (але не більше 3).

Як це працює. Просто натисніть на «+» біля місця призначення, щоб відкрити додаткове поле, і введіть там ще одну адресу. До речі, ви можете змінювати, додавати і видаляти адреси під час руху. Ми тільки просимо вас ставитися до водія з повагою і вносити зміни завчасно.

Сімейний профіль. Тепер ви можете замовити поїздку не тільки для себе, але і для інших. Старший родич, няня з малюком, син або дочка, які навчаються в університеті … Додавайте рідних і близьких в сімейний профіль, щоб вони могли викликати машину з вашого профілю (і платити за поїздки з вашого рахунку).

Як це працює. В «Налаштуваннях» є розділ «Сімейний профіль». Додайте туди тих, кому хочете дати можливість викликати машину через ваш обліковий запис (до 5 людей), і все! Кожному з них прийде сповіщення (правда, для цього їм також знадобиться завантажити додаток Uber).

Планування поїздок. Це зручно, наприклад, коли завтра о 10 ранку вам треба бути у перукаря, а на 12 призначена зустріч. Ви можете планувати поїздки заздалегідь (але не більше, ніж за 30 днів до дати поїздки) і вранці перед зустріччю спокійно пити каву, поки додаток Uber самостійно шукає для вас машину.

Як це працює. Введіть місце посадки, місце призначення і натисніть іконку з автомобілем праворуч від кнопки «Підтвердити». Після цього виберіть дату і час і натисніть «Підтвердити заплановану поїздку». Додаток дозволяє вказати 15-хвилинний інтервал часу, коли вам буде зручно сісти в машину, і підбере водія так, щоб його машина приїхала вчасно. До речі, ви можете скасувати або змінити заплановану поїздку безкоштовно, якщо водій ще не виїхав за вашим викликом.
Трохи про економічність

Розділити тариф. Якщо ви їдете кудись з друзями, тепер можна розділити вартість поїздки між собою прямо в додатку. По-перше, це дозволить уникнути незручних моментів, пов’язаних з пошуком готівки або відсутністю дрібних купюр. По-друге, навіть якщо у когось із вас немає готівки, оплату поїздки можна списати з карти.

Як це працює. При виборі способу оплати за поїздку клікніть «Розділити тариф». Введіть імена друзів (не більше 3 і тільки тих, у кого є додаток Uber на смартфоні). Наш сервіс відправить їм повідомлення з проханням підтвердити участь в поділі тарифу. Коли підтвердження буде отримано, сервіс спише рівну частину вартості поїздки + 4 гривні оплати за послугу поділу тарифу з карти кожного учасника. Якщо хтось із друзів не підтвердить свою участь в поділі тарифу, його частка буде списана з вашої картки.

Трохи про безпеку

Відстежуйте поїздки. Повідомте близьким про свою прихильність, щоб вони не хвилювалися, чи скиньте шефу свій статус поїздки, коли причина вашого запізнення – пробки … Це дуже зручно, адже функція відстеження дозволяє вашим близьким бачити, де ви знаходитеся, в режимі реального часу. Менше приводів для занепокоєння, менше неприємного очікування, високий рівень безпеки поїздки … Все це – завдяки функції стеження.

Як це працює. Коли поїздка почалася, просто клікніть на кнопку «Відправити статус поїздки» і виберіть ім’я людини зі свого списку контактів. Ця людина отримає посилання з ім’ям водія, його знімком, даними автомобіля, а також картою, на якій в режимі реального часу буде видно, куди і як швидко рухається машина.

Непогано, правда? Щоб отримати доступ до зручним і надійним поїздкам на замовлення, просто завантажте додаток Uber і пройдіть реєстрацію. Витратьте кілька хвилин на заповнення анкети – і користуйтеся усіма зручностями сервісу в кожному місті на планеті, де працює Uber.

Стати водієм uber line

Заявку відправлено

Ми скоро з Вами зв'яжемося

Співробітництво з uber line

Заявку відправлено

Ми скоро з Вами зв'яжемося

розробка та підтримка сайту