31.07

Основні вимоги для підключенню до Uber

Робота в компанії Uber стає все більш популярною з кожним днем. Стати співробітником великої міжнародної компанії Uber – мрія для багатьох водіїв. По-перше, це престижно, а по-друге, така робота вважається фізично не важкою, за яку можна отримувати досить високий заробіток.

Підключитися до сервісу Uber фізичній особі безпосередньо неможливо, і тому оформлення документів для співпраці викликає великий дискомфорт. Найкраще вирішення даної ситуації – це знайти хорошого великого партнера. Компанія UberLine є одним з відомих партнерів Убера, яка надає сервіс і вигідні умови роботи для водіїв.

Для того щоб підключитись до Uber потрібно мати :

– власний або орендований автомобіль;

– водійське посвідчення;

– свідоцтво про реєстрацію транспортного засобу;

– страховий поліс;

– водійський стаж від 1 року

Додатково до всіх основних документів треба пред’явити фото профілю водія, де зображено обличчя без будь-яких аксесуарів типу сонцезахисних окулярів. Воно повинно бути розміщено по центру і дивитися вперед. Не можна використовувати фотографію посвідчення водія або іншу друковану фотографію. При наявності всіх необхідних документів, Ви звертаєтесь в офіс Uber-партнера або дистанційно, у вигляді фото, надаєте документи, де вас реєструють і повністю перевіряють., в тому числі й автомобіль на відповідність           усім необхідним стандартам. Потім, ви встановлюєте додаток, вводите ваші дані і чекайте замовлення. Безготівкова оплата здійснюється на банківську картку, яку Ви вказуєте при реєстрації. UberLine підключає водіїв до системи у всіх великих містах України і намагається створити найкращі умови праці з більшою заробітною платою.

Стати водієм uber line

Заявку відправлено

Ми скоро з Вами зв'яжемося

Співробітництво з uber line

Заявку відправлено

Ми скоро з Вами зв'яжемося

розробка та підтримка сайту