31.07

Сервіс UberVan в Києві

Компанія Uber розвивається з кожним днем, додаючи нові функції або сервіси для покращення комфорту і безпеки вашої поїздки. Адже наша головна мета – задовольнити потреби водіїв і пасажирів. Тому, міжнародна компанія Uber вирішила впровадити новий додатковий клас автомобілів, які будуть використовуватися для перевезень пасажирів. Назва цього сервісу – UberVan. Основною його особливістю є використання автомобілів, в яких мінімум 6 пасажирських місць з ременями безпеки. Працювати в сервісі UberVan можна на таких машинах як: Volkswagen Transporter, Mercedes-Benz Vito, Hyundai H1, Mitsubishi Grandis, Fiat Scudo, Peugeot Expert та інші. Транспортний засіб має бути в справному технічному стані і рік випуску не раніше 2000.

Замовити мінівен не складе труднощів, як і будь-який інший автомобіль компанії, необхідно тільки вказати потрібну кількість пасажирських місць. На сьогоднішній день, необхідність пасажирських мікроавтобусів зростає і зараз найкращий час для підключення до Убер власникам таких авто. Також, їм буде доступний сервіс UberX, що дає можливість збільшити свій дохід.

В Україні UberVan працює не так давно, і тільки в місті Київ. Даний сервіс вигідно використовувати для перевезення великої групи людей з таких місць як аеропорт або вокзал. Кожен зацікавлений водій може використовувати UberVan для додаткового прибутку. Все, що потрібно – це авто з технічним паспортом, мобільний пристрій з встановленим додатком, страховка на транспортний засіб, права і досвід водіння від 1 року, і бажання працювати. Підключайтеся до UberVan і заробляйте у вільний для Вас час.

Стати водієм uber line

Заявку відправлено

Ми скоро з Вами зв'яжемося

Співробітництво з uber line

Заявку відправлено

Ми скоро з Вами зв'яжемося

розробка та підтримка сайту