31.07

Що таке рейтинг водія в uber? Для чого він потрібен?

Попит на роботу в Uber або в їх партнерів все більше і більше зростає з кожним днем. Щоб відібрати кращих працівників (водіїв) і забезпечити пасажирів комфортом і безпекою під час руху, була розроблена система рейтингів для водіїв і пасажирів в додатку Uber. Для чого вона потрібна ?? Яка від неї користь для кожного з користувачів ??

Рейтинг Убер – це показник, який включає в себе середню арифметичну оцінку за всі поїздки певного користувача даного сервісу. Найвища оцінка – «5» балів, а найнижча – «1» бал. Утримувати «п’ятірку» постійно не вийде, так як для всіх догодити просто не можливо, але прагнути – потрібно, якщо тобі важлива робота і можливість отримувати гарний прибуток.

На що впливає рейтинг для водія?

По-перше, ваш рейтинг може впливати на кількість замовлень, які Вам надає система. Якщо ви перебуваєте майже на однаковій відстані від місця посадки пасажира, то дане замовлення відправляється на того, у кого рейтинг вище (часто відбувається в центральних районах міста). По-друге, активний користувач Uber, захоче їздити тільки з найбільш досвідченим водієм. Хорошим вважається рейтинг в проміжку між 4,8 – 5,0 балів. Так як компанія Убер піклується про своїх клієнтів і намагається задовольнити їх потреби, то водії з низьким рейтингом можуть бути видалені з програми. Як правило, підключення до системи відбувається через компанії-партнери, якщо вони відповідальні, то повинні попередити про зниження рейтингу водія і запропонувати способи поліпшення ситуації. Партнер UberLine допомагає своїм водіям підтримувати високий рейтинг в системі й отримувати хороший дохід. Дізнатися про свій рейтинг в додатку Uber нескладно, він вказаний у водійському обліковому записі.

Щоб мати високий рейтинг, дотримуйтесь наступних правил:

1) Підтримуйте чистоту і приємний запах в салоні свого автомобіля.

2) Вивчайте карту міста якомога швидше, адже погані знання маршруту та навички водіння, спеціальне відхилення від заданого маршруту для більшого заробітку – це одна з основних скарг.

3) При отриманні замовлення – зателефонуйте і ще раз уточніть місце посадки, а при завершенні поїздки запитаєте про місце бажаної висадки.

4) Дотримуйтесь хороших манер (наприклад зустріньте пасажира і відкрийте двері, допоможіть з багажем; при поїздці запитаєте, чи підходить йому стиль музики або потрібно змінити).

5) Буде плюсом знання англійської.

Система рейтингу водіїв в Uber – це один з найкращих сервісів для контролю за якістю послуг, що надаються під час виклику особистого водія або таксі для пасажирів.

Стати водієм uber line

Заявку відправлено

Ми скоро з Вами зв'яжемося

Співробітництво з uber line

Заявку відправлено

Ми скоро з Вами зв'яжемося

розробка та підтримка сайту