31.07

Важливі моменти при виборі Uber партнера.

На сьогоднішній день, сервіс для виклику особистого водія або таксі Uber стає все більш і більш популярним як в Україні, так і в усьому світі. Велика кількість водіїв бажають приєднатися до цього проекту кожного дня. Тому, через попит, активними темпами створюються і розвиваються нові партнери Uber, які пропонують послуги з підключення водіїв до їх системи. Як вибрати правильного партнера, на які моменти потрібно звернути увагу?

Існує 5 основних аспектів, які допоможуть водію-новачку зробити правильний вибір:

1.Період роботи партнера на ринку, наявність офісу і персоналу. Підключатися до служби Uber потрібно через партнерів, які мають не тільки сайт і номер телефону, а перш за все офіс або центр підтримки клієнтів.

2. Розмір комісії партнера. У великих партнерів він майже однаковий і становить 7-10%, так як у компанії йдуть певні витрати на оплату податків, офісу, зарплат співробітників і т.д. Дрібні партнери іноді пропонують нижчу комісію, яка знаходиться за межею економічної обгрунтованості і тоді можна засумніватися в перспективності такої фірми, тому що коштів для її утримання не вистачить. Виходячи з цього, дуже низька комісія – це Ваш ризик раптово залишитися ні з чим і втратити свій заробіток.

3. Наявність в компанії служби техпідтримки водіїв. Зв’язатися з контакт центром Uber можна тільки через мобільний додаток в режимі онлайн. Відповідальні партнери завжди відкривають технічну службу підтримки для того, щоб мати можливість допомогти водієві з будь-яких питаннях у будь-який момент часу. Тому вибирайте такого партнера для співпраці, який готовий надати допомогу як в режимі телефонного дзвінка, так і при візиті до офісу.

4. Якість позиціонування компанії на ринку. Для прикладу візьмемо рекламу. Якщо Ви бачите оголошення або листівки «офіційного партнера», якими обклеєні стовпи відбійники на дорогах міста – це перша ознака низького рівня престижності компанії, будь-яка поважаюча себе організація завжди стежить за своїм іміджем.

5. Співпрацюйте з відомими великими партнерами. Чим це вигідно? У великого партнера є прямий зв’язок або комунікація з головним офісом Uber, що дозволяє швидко і якісно надавати водіям найактуальнішу інформацію.

Вибір надійного партнера Uber – це дуже відповідальний і важливий момент для водія-початківця. Привабливі обіцянки можуть ввести Вас в оману, тому краще читати реальні відгуки водіїв для того, щоб знайти стабільних партнерів. Добре обміркуйте всі ці аспекти, перш ніж приймати рішення, адже від усього цього і залежать Ваші гарантії чесного співробітництва та постійних виплат. Компанія UberLine – це Ваш надійний національний партнер, якому Ви завжди можете довіряти.

Стати водієм uber line

Заявку відправлено

Ми скоро з Вами зв'яжемося

Співробітництво з uber line

Заявку відправлено

Ми скоро з Вами зв'яжемося

розробка та підтримка сайту