31.07

Як водієві заробляти більше в Uber таксі?

Сервіс для виклику особистого водія або таксі Uber стає все більш і більш популярним у всьому світі. Він надає хорошу можливість кожному водієві мати додатковий дохід окрім основної роботи або використовувати дану систему як основний вид діяльності. Але кожна сфера має свої особливості, які допомагають в подальшому збільшувати заробіток для кожного співробітника. Які вони в Uber ?? Що повинен робити водій для того, щоб мати більший прибуток і на що повинен звернути увагу ??

Є кілька правил, дотримуючись яких, ви зможе отримати бажаний результат, тобто мати великий дохід:

1) Працюйте з відомими великими партнерами Uber. По-перше, це ваша безпека і гарантія постійних виплат. По-друге, це ваш комфорт, великі партнери завжди готові надати Вам технічну допомогу як в режимі телефонного дзвінка, так і при візиті в офіс.

2) Створіть правильний і ефективний робочий графік. Найкраще працювати в години пік: з 6 ранку до 11:00 дня, коли люди з спальних районів добираються до роботи і з 17 годин до 21:00 – період, коли повертаються назад додому. Саме в цей час застосовується більший коефіцієнт і додаткові бонуси. Якщо вибирати середину робочого дня і вихідні, то краще другий варіант, так як в цей період завжди є замовлення на протязі всього дня, а на вечір ще й збільшується попит.

3) Вибирайте правильне місце для роботи. Вранці – спальні райони, вдень – центр міста, а також вокзал і аеропорт, вечір – район, де зосереджені більшість бізнес центрів. Саме за цими напрямками відбувається основний потік руху.

4) Приймайте всі вхідні замовлення – це дозволить скоротити час простою, що є одним з основних чинників, які впливають на Ваш дохід.

5) Дотримуйтесь чистоти у салоні та регулярно відвідуйте автомийку. Також слідкуйте за собою, Ви повинні мати гарний охайний зовнішній вигляд.

6) У вас завжди повинно бути в наявності дитяче автокрісло.

7) Прислухайтеся до прохань пасажирів: маршрут по якому хочуть їхати, музикальні смаки, швидкість пересування. Допомога з багажем і всі попередні аспекти мають великий вплив на вашу оцінку, яку ви отримаєте за поїздку. Чим вище оцінка – тим кращий рейтинг, і в кінцевому підсумку збільшення прибутку.

Ваш заробіток в Uber залежить від вас. Ви мотивуєте себе самі, адже чим більша кількість годин і замовлень відпрацьовано, тим більший прибуток ви отримаєте. Дотримуйтесь усіх порад, які вказані вище, і заробляйте більше.

Стати водієм uber line

Заявку відправлено

Ми скоро з Вами зв'яжемося

Співробітництво з uber line

Заявку відправлено

Ми скоро з Вами зв'яжемося

розробка та підтримка сайту