31.07

Який автомобіль краще використовувати для роботи в Uber?

Попит на роботу в міжнародній компанії Uber зростає з кожним днем. Все більше і більше водіїв бажають приєднатися до цього проекту і кожен раз виникає питання з вибору кращого автомобіля для роботи. Це не дивно, адже сума заробітку безпосередньо залежить від транспортного засобу, так як він може відноситись до різних категорій сервісу Uber. Як правильно вибрати автомобіль, який буде приносити велику суму доходу? Якими головними аспектами керується компанія Uber?

Перше, на що потрібно звернути увагу при виборі авто – це його клас. В Україні сервіс Uber використовує чотири типи транспортних засобів: UberX, UberSelect, UberBlack і UberVan. Кожна з цих груп відрізняється одна від одної, маючи свої особливості, включаючи і суму заробітку.

UberX – це найдоступніший клас автомобілів, який включає в себе 4-дверний седан в хорошому стані, таких марок і моделей як ZAZ Sens, Daewoo Lanos, Geely CK, Chevrolet Aveo, Skoda Rapid, VW Polo та інші. Ціна даного типу авто відносно невелика. Він також володіє відповідними технічними характеристиками і швидко окупається. Рекомендується використовувати автомобіль, рік випуску якого не раніше 2000 року, в справному технічному стані. Салон повинен бути чистим з нейтральним або приємним запахом. Зовні авто не повинно мати жодних рекламних наклейок, хіба тільки ті, які рекламують компанію Убер. Водіям рекомендуються авто, які використовують недорогий вид палива в мінімальній кількості.

UberSelect – призначений для надання пасажирам ще більшого комфорту. Він включає в себе автомобілі таких марок і моделей: Chevrolet Epica, Ford Mondeo, Mitsubishi Galant, Kia Optima, Honda Accord, Toyota Camry і інші. Водії, які працюють на таких автомобілях, мають доступ до двох типів замовлень: UberX і UberSelect, але при цьому другий варіант оплачується більше.

UberBlack – це найдорожчий клас, що містить в собі найпрестижніші машини такі як Mercedes S-Class, BMW 7 або Audi A8 і інші. Особливою рисою даного класу є те, що всі автомобілі чорного кольору з шкіряним салоном і кондиціонером, а водії отримують найбільший прибуток.

Ще один тип автомобілів, водії яких отримують значний дохід – це UberVan. Він включає в себе такі марки машин як: Volkswagen Transporter, Mercedes-Benz Vito і інші. Основною умовою підключення – це наявність в автомобілі мінімум 6 пасажирських місць.

Кожен водій сам вибирає, яке авто купувати для роботи, в залежності від свого бюджету. Головне, щоб він відповідав всім мінімальним вимогам, які виставляє компанія, а партнер UberLine надасть роботу і справедливо розподілить його в залежності до якого класу він належить.

Стати водієм uber line

Заявку відправлено

Ми скоро з Вами зв'яжемося

Співробітництво з uber line

Заявку відправлено

Ми скоро з Вами зв'яжемося

розробка та підтримка сайту